Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0