Titles you rated
Mrs. AmericaRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5