Movies
Ratings
54
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0