Movies
Ratings
35
Taken 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0