Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
MasterRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5