Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
A Man's StoryRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0