Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
LIFERated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5