Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0