Titles you rated
PrometheusRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0