Movies
Ratings
116
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
The Whole Nine YardsRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
BeanRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0