Movies
Ratings
1172
The Wind RisesRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
DaydreamingRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Abducted in Plain SightRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
It FollowsRated ★ 3.5
PupariaRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 2.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 1.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0