Titles you rated
OrphanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0