Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0