Movies
Ratings
735
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The DealRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 2.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 2.5