Movies
Ratings
103
TaxiRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0