Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0