Movies
Ratings
924
The Running ManRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Joy RideRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Tell MotherRated ★ 5.0
Set It UpRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0