Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
Densha otokoRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0- KAIST Season 2Rated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 2.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5