Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Never Look AwayRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 0.5
You've Got MailRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5