Movies
Ratings
637
The Last PrincessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 1.5
JFKRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0