Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0