Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5