Series
Ratings
76- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0