Movies
Ratings
525
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 2.5