Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0