Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5