Movies
Ratings
94
ChronicleRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0