Movies
Ratings
611
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5