Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0