Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
SisterRated ★ 1.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
Special DeliveryRated ★ 1.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
MorbiusRated ★ 2.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 3.5