Titles you rated
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
Gangsta.Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0