Titles you rated
12 StrongRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5