Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 2.5
The Bone CollectorRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0