Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5