Titles you rated
AntichristRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
SmileRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
The SinRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0