Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5- Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0