Series
Ratings
424
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.5
Salon De HolmesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5