Movies
Ratings
104
The Lego MovieRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0