Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0