Movies
Ratings
1080 TRON: AresRated ★ 3.5 TRON: AresRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 AftersunRated ★ 4.0 AftersunRated ★ 4.0
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Vanilla SkyRated ★ 4.0 Vanilla SkyRated ★ 4.0
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5
 Love in the Big CityRated ★ 3.0 Love in the Big CityRated ★ 3.0
 ReplicasRated ★ 2.5 ReplicasRated ★ 2.5
 The Pod GenerationRated ★ 3.0 The Pod GenerationRated ★ 3.0
 StokerRated ★ 4.0 StokerRated ★ 4.0
 A River Runs Through ItRated ★ 4.5 A River Runs Through ItRated ★ 4.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
 Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 4.0 Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 4.0
 Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.0 Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.0
 Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 4.0 Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 4.0
 Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5 Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
 Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0 Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
 Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5 Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5