Titles you rated
Yong PalRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
PianoRated ★ 5.0