Titles you rated
DownsizingRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0