Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0