Series
Ratings
149
I Live AloneRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5