Titles you rated
Past LivesRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
The DigRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0