Titles you rated
WestworldRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5