Series
Ratings
17
Be MelodramaticRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5