Series
Ratings
56
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0