Titles you rated
Blade IIRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Nine DeadRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Antarctic JournalRated ★ 1.0