Movies
Ratings
954
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5